Skip to content

Robiąc zakupy w Shopee odbierzesz je w paczkomacie

InPost i platforma zakupowa Shopee nawiązały strategiczne partnerstwo. Zakupy z Shopee będzie można teraz odebrać w paczkomacie lub za pośrednictwem kuriera firmy. Również nowa usługa – dostawa ekonomiczna – będzie dostępna tylko dla użytkowników Shopee.

Obie firmy uzgodniły, że InPost będzie świadczył swoje usługi użytkownikom Shopee, którzy następnie będą mogli odebrać swoje zakupy w jednym z paczkomatów InPostu lub za pośrednictwem kuriera. Nowa usługa nosi nazwę Economy Delivery i jest przeznaczona dla klientów szukających tańszego sposobu na otrzymanie paczki.

Singapurska firma logistyczna InPost i filipińska platforma e-commerce Shopee ogłosiły partnerstwo w celu wprowadzenia usług dostawy dla klientów Shopee w 10 krajach w Azji. Dzięki partnerstwu klienci Shopee będą mogli otrzymać swoje zamówienia w ciągu dwóch dni zamiast trzech, co jest standardowym czasem dostawy dla Shopee.

Według informacji prasowej InPost firma i shopee kontakt zamierzają współpracować nie tylko w zakresie integracji paczkomatów z systemem logistycznym platformy, ale także w poszukiwaniu nowych sposobów wywierania pozytywnego wpływu w dziedzinie zrównoważonej logistyki. Planują również współpracę w zakresie wspólnych kampanii marketingowych i promocji.

Dostawa ekonomiczna skierowana jest do klientów, którzy chcą zaoszczędzić na dostawie i zaakceptować dłuższy czas dostawy, podał InPost.

Od zaraz, użytkownicy Shopee będą mogli korzystać z usług InPost, aby ich zamówienia były dostarczane prosto do ich drzwi. Ta nowa opcja jest wprowadzana wraz z rozpoczęciem kampanii Shopee “7.7 Holiday Sale”. Nowi użytkownicy, którzy podczas pierwszych zakupów wybiorą dostawę przez InPost, mogą skorzystać ze specjalnego bonu na 15 zł. Otrzymają także dodatkowe 500 Shopee Coins na swoje konto użytkownika po potwierdzeniu odbioru.

 

3 komentarze

 1. Lucjan
  14 lipca 2022 @ 12:03

  Przy tak wielu innych firmach, które zamykają swoje drzwi przed oszukanymi klientami, Shopee trzyma się mocno i walczy o prawa i interesy konsumentów. Cieszę się, że istnieją takie firmy jak Shopee, które traktują swoich klientów uczciwie i z godnością!

 2. Maja
  14 lipca 2022 @ 12:04

  Shopee to firma, która naprawdę dba o swoich klientów. Fakt, że oferują bezpłatną politykę zwrotów jest tego dowodem i cieszymy się, że podejmują tak wielkie kroki, aby zapewnić, że ich klienci są zadowoleni.

 3. Weronika
  14 lipca 2022 @ 12:04

  Jest to świetna opcja dla osób, które chcą kupić używane przedmioty. Myślę, że jest to ważne dla klienta, ponieważ oznacza to, że ich zakup nie będzie tylko jednorazowy. Są w stanie uzyskać coś, co będzie trwać przez lata, a oni mogą czuć się dobrze z tym, że wspierają czyjeś utrzymanie.

Dodaj komentarz